گروه شرکتهای افق
Persian English

چشم انداز

LG Electronics از قرن 21، تصویر ذهنی خود را که همانا پیشرو بودن در بازار دیجیتال جهانی و رضایت مشتریان در سراسر جهان با استفاده از خدمات و محصولات دیجیتالی جدید و بدیع خود است، دنبال می کند.
LG Electronics یک تصویر ذهنی کوتاه و بلند مدت جدید برای خود تنظیم کرده است، که هدف آن رسیدن به موقعیت سه شرکت برتر الکترونیک، اطلاعات و ارتباطات مخابراتی در جهان، تا سال 2010 است.
برای نیل به این هدف، ما به فلسفه "شرکت بزرگ، انسان های بزرگ" معتقدیم، زیرا فقط انسان های بزرگ می توانند یک شرکت بزرگ ایجاد کنند و دو استراتژی رشد را که شامل "نوآوری سریع" و "رشد سریع" است دنبال نمایند. به همین دلیل است که می خواهیم سه قابلیت اصلی و منحصر به فرد خود را محفوظ بداریم: پیشرو بودن در تولید محصولات، پیشرو بودن در بازار و پیشرو در به کارگیری نیروهای متخصص.

استراتژی رشد

رشد سریع

رشد سریع نتیجه استراتژی های گسترش و توسعه سریع عایدات و منافع شرکت است، در حالی که نرخ رشد بر حسب ارزش مالی باشد تا رشد تعداد و فراوانی محصولات.

نوآوری سریع

نوآوری سریع شامل تنظیم اهداف جدید و والا همراه با حفظ رقابت، و با هدف دستیابی به سی درصد بیشتر از منافع و عایدات رقیبان، می باشد. نوآوری سریع به معنای سی درصد فروش بیشتر و پیشرفت رتبه در بازار و توسعه محصول جدید و همچنین سی درصد سرعت بیشتر در ارائه محصولات به بازار، توسعه فن آوری و برپایی ارزش شرکت سه سال زودتر از رقیبان دیگر است.

قابلیت های اصلی شرکت

پیشرو بودن در تولید محصول

پیشرو بودن در تولید محصول به توانایی در توسعه محصولات پرکیفیت و با استفاده از فن آوری جدید و متخصص اطلاق می شود.

پیشرو بودن در بازار

پیشرو بودن در بازار به توانایی در رسیدن به هدف "برند LG بهترین است" اطلاق می شود که این را مدیون حضور گسترده و قدرت خود در بازار جهانی است.

پیشرو در به کارگیری نیروهای متخصص

پیشرو در به کارگیری نیروهای متخصص به افراد ماهری اطلاق می شود که با خلاقیت و نوآوری بی نظیر خود در این راه قدم برمی دارند.

فرهنگ شرکت

با وجود آن که یک شرکت می تواند استراتژی های بسیار عالی در سیستم مدیریتی خود به کار ببرد و به کارکنان مجرب و متخصص خود ببالد، اما باید در درجه اول بتواند یک فرهنگ شرکتی مناسب اتخاذ کند که بتواند این قابلیت ها را نشان دهد و ملموس کند.

بدون عذر و بهانه

پیشرو در به کارگیری نیروهای متخصص به افراد ماهری اطلاق می شود که با خلاقیت و نوآوری بی نظیر خود در این راه قدم برمی دارند.

'ما' نه 'من'

ما یک فرهنگ شرکتی را دنبال می کنیم که در آن کارکنان را به همکاری با یکدیگر و تشکیل یک گروه قوی تشویق می کنیم.

محل کار شاد

ما یک فضای کاری برای کارکنان ایجاد کرده ایم که در آن به خلاقیت و آزادی عمل افراد احترام گذاشته شده و کار برای آن ها یک نوع سرگرمی است.

معرفی گروه شرکتهای افق

شرکت افق دنیای پارسیان ودیگرشرکت بنام شرکت افق جهان گستران نماینده فروش محصولات ال جی به نمایندگی انحصاری شرکت گلدیران در ایران می باشد.شرکتهای افق طرف قراردادفروش بصورت لیزینگ بلند مدت به سازمانها و دوایر دولتی وتعاونیها می باشد از جمله نمونه اجرایی آن ، قرارداد با سازمان اتکا(تعاونی نیروی های مسلح)، راه آهن ، مخابرات ، دانشگاه ها، مناطق شهرداری و دیگر مجموعه های دولتی که بالغ بر 100 سازمان می باشد.

شرکت افق در سطح مجموعه ها و دوایر مذکور، دارای محوطه اختصاصی و غرفه می باشد که تمامی کالاهای نمونه و دیگر لوازم متعلق به این شرکتها در آن موجود بوده وکارکنان فروش ما بالغ بر 100نفر در سطح ایران می باشند. ادامه مطلب..

نمایشگاه و فروشگاه

تماس با ما

شماره تلفن:02166736476 - 02166736747

شماره فکس:02166713067

آدرس دفتر مرکزی:تهران - خیابان جمهوری - نبش کوچه لاله ساختمان لاله - طبقه اول - واحد 5

کدپستی:1139747514
آدرس پست اللترونیکی:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top of Page