گروه شرکتهای افق
Persian English

گروه شرکتهای افق در کارنامه موفق و درخشان خود ، سابقه تعامل مفید و مستمر با بسیاری از مجموعه های بزرگ و بلندآوازه کشور را ثبت نموده است چنانکه سازمان اتکا ( تعاونی نیروهای مسلح ) و تعاونیهای سازمان تامین اجتماعی - جهاد کشاورزی تعاونی مرکز آمار ایران   شرکت تعاونی مصرف بانک مرکزی شرکت تعاونی مصرف بانک کشاورزی -- فولاد تهران - سازمان بهشت زهرا تعاونی وزارت تعاون تعاونی شرکت پست   - تعاونی مجلس شورای اسلامی - تعاونی شهرداری مرکزی و دیگر مناطق شهر تهران - بسیاری از بیمارستانها و بانکها - هواپیمایی هما - سازمان جنگل ها و مراتع - سازمان حج و زیارت - سازمان سنجش و .... تنها بخش بسیار کوچکی از همکاران ارجمند و وزین این مجموعه میباشند .

اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص سوابق و محصولات این شرکت در سایتwww.ofogh-group.ir       درج گردیده است .

معرفی گروه شرکتهای افق

شرکت افق دنیای پارسیان ودیگرشرکت بنام شرکت افق جهان گستران نماینده فروش محصولات ال جی به نمایندگی انحصاری شرکت گلدیران در ایران می باشد.شرکتهای افق طرف قراردادفروش بصورت لیزینگ بلند مدت به سازمانها و دوایر دولتی وتعاونیها می باشد از جمله نمونه اجرایی آن ، قرارداد با سازمان اتکا(تعاونی نیروی های مسلح)، راه آهن ، مخابرات ، دانشگاه ها، مناطق شهرداری و دیگر مجموعه های دولتی که بالغ بر 100 سازمان می باشد.

شرکت افق در سطح مجموعه ها و دوایر مذکور، دارای محوطه اختصاصی و غرفه می باشد که تمامی کالاهای نمونه و دیگر لوازم متعلق به این شرکتها در آن موجود بوده وکارکنان فروش ما بالغ بر 100نفر در سطح ایران می باشند. ادامه مطلب..

نمایشگاه و فروشگاه

تماس با ما

شماره تلفن:02166736476 - 02166736747

شماره فکس:02166713067

آدرس دفتر مرکزی:تهران - خیابان جمهوری - نبش کوچه لاله ساختمان لاله - طبقه اول - واحد 5

کدپستی:1139747514
آدرس پست اللترونیکی:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top of Page