گروه شرکتهای افق
Persian English

چه کسانی خریداران ما هستند.....؟

 

الف ) افرادی که کارمند هستند وسازمان آنها با شرکت افق قرارداد دارد:

شرکت افق با توان بالای خود آمادگی دارد پس از اخذ قرارداد با ادارجات ، موسسه ها ، سازمانها دولتی  وشرکتها و موسسه های خصوصی (در صورت تمایل وداشتن مکان مناسب ) با تشکیل غرفه های  و نمایشگاههای موقت ودائم فروش (با سمپل تمام کالاهای شرکت) وحتی با ارسال کارمندان فروش آموزش دیده  ارائه خدمت نماید . این گروه از خریداران تنها با داشتن یک برگ معرفی  نامه از سازمان خود می توانند از لیزینگ بی همتا گروه افق استفاده نمایند.

در صورتی که سازمان های فوق دارای مکان جهت احداث غرفه دائم ویا  موقت نباشند می توانند با صدور معرفی نامه پرسنل خود را به شبکه گسترده فروشگاههای گروه شرکتهای افق در سراسر ایران معرفی نمایند تا از خرید اقساطی شرکت کمال استفاده را داشته باشند.

قابل ذکر است اقساط اقلام خریداری شده از فیش حقوقی این گروه از خریداران کسر می گردد.

 

ب) افرادی که کارمند هستند ولی سازمان آنها با شرکت افق قرار داد ندارد:

این گروه از مشتریان عزیز با دریافت معرفی نامه از سازمان یا شرکت مربوطه وفیش حقوقی ودسته چک می توانند از شرایط فوق العاده گروه شرکتهای افق در زمینه لیزینگ اقلام موجود در فروشگاههای این شرکت استفاده نمایند.

ج)افرادی که کارمند دولت نیستند:

این گروه از مشتریان عزیز می توانند با ارائه معرفی نامه از محل کار خود و ارائه ضامن معتبر ودسته چک  از خرید استثنایی اقساطی گروه افق استفاده نمایند.

معرفی گروه شرکتهای افق

شرکت افق دنیای پارسیان ودیگرشرکت بنام شرکت افق جهان گستران نماینده فروش محصولات ال جی به نمایندگی انحصاری شرکت گلدیران در ایران می باشد.شرکتهای افق طرف قراردادفروش بصورت لیزینگ بلند مدت به سازمانها و دوایر دولتی وتعاونیها می باشد از جمله نمونه اجرایی آن ، قرارداد با سازمان اتکا(تعاونی نیروی های مسلح)، راه آهن ، مخابرات ، دانشگاه ها، مناطق شهرداری و دیگر مجموعه های دولتی که بالغ بر 100 سازمان می باشد.

شرکت افق در سطح مجموعه ها و دوایر مذکور، دارای محوطه اختصاصی و غرفه می باشد که تمامی کالاهای نمونه و دیگر لوازم متعلق به این شرکتها در آن موجود بوده وکارکنان فروش ما بالغ بر 100نفر در سطح ایران می باشند. ادامه مطلب..

نمایشگاه و فروشگاه

تماس با ما

شماره تلفن:02166736476 - 02166736747

شماره فکس:02166713067

آدرس دفتر مرکزی:تهران - خیابان جمهوری - نبش کوچه لاله ساختمان لاله - طبقه اول - واحد 5

کدپستی:1139747514
آدرس پست اللترونیکی:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top of Page